Plateau by Intergalacted Tribe

Tüm takipçilerimize yeniden merhaba!

Intergalacted Tribe ekibi olarak, sizlere Plateau yu sunmaktan mutluluk duyarız!

Geçen seneden aldığımız olumlu geri bildirimlerin verdiği güç ile durmaksızın yeni buluşma için çalışmalarımıza devam ediyoruz; girdevin tadı damağımızda kalan, sürükleyici bir hikayeye dönüştüren bütün katılımcılara teşekkür ederiz.

Yazın başlaması ile ve birlikte, bütün ve tek olmanın verdiği güçlü duygularla,bu buluşmayı hep beraber bir başka nefes kesen hikayeye dönüştürmenin tam zamanı!
Yıllık buluşmamız bu sene Temmuz başlangıcında, canlı müze niteliği taşıyan Fethiye/Girdev de gerçekleşeceğini duyurmaktan gurur duyarız. Alanımız özel bir tesis ve göl kenarında bulunmakta –lütfen fotoğraflar için bizi takip etmeye devam edin- ve müzik ve dansla dolu bu üç günlük kampın getirdiği heyecanla, bu yeni deneyimin yaza başlamanın güzel bir yolu olacağını düşünüyoruz.
Bütün dostlarımızı farklı sesleri , psikedelik müziğin yüksek bpm’lerini ve türkiyedeki bağımsız müzisyenlerin performanslarını deneyimlemeleri için müzik takipçilerinin kesişimi olacak bu buluşmaya bekliyoruz!Hello again dear freaks,
We are happy to present you Plateau by Intergalacted Tribe!
With the power of the feedbacks from last summer, we are working hard on the upcoming gathering without a pause; we’re really thankful for all those who participated in and turned this meeting into a beautiful, gripping story that we couldn’t forget the taste thereof.

With the beginning of summer and the powerful feeling of being together, being all and unique, let’s turn this third one into another never-ending, breathtaking story! This annual meeting will take place in a amazing location at the beginning of july and we are proud to announce you our new area situated in Fethiye/Girdev camp having an alive museum appearance. The area will be a private place just by the lake –please keep following us for the pictures- and with the joy of camping together during these three days full of music and dance, this psychedelic experience will be a good start for the summer!

Hoping to see you soon freaks, in the intersection of high bpms of psychedelic music and music addicts!
Turkey
Where?
Girdev kamp
When?
Open: 2018-07-06
End: 2018-07-08

Facebook
314 interested
110 attending

2019-04-25 // Karia Psytrance Gathering 2019

2019-06-05 // Metacore 2019

2019-06-14 // PanDoora Festival

2019-07-05 // Tapas Performance Fest 2019

2019-08-15 // AYATA Festival 2019 - 4th Edition

2019-09-16 // Back to Nature Festival 2018 - September Ritual